Opinie o nas

Zespół Los Medalikos grał na naszym weselu 29.09.2012r. - My i goście bawiliśmy się rewelacyjnie!, bardzo sympatyczni ludzie! Nasze wesele rozkręcili niesamowicie prędko, repertuar świetny: zarówno stare, dobre, polskie klasyczne kawałki jak i te nowsze zagraniczne. Goście byli zachwyceni, miło było usłyszeć z ich ust, że wybawili się za wszystkie czasy, a to świadczy głównie o zespole, że naprawdę się spisał. Szczerze polecamy zespół LOS MEDALIKOS. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za świetną zabawę na naszym weselu.

~Ala i Rafał :))


Opinia z pierwszej ręki o Los Medalikos (jesteśmy świeżo po ślubie) - to świetny zespół (cztery wokale, po 2 damskie i męskie) ze świetnymi instrumentalistami (gitara, keyboard), który genialnie dogaduje się z klientami. My przyjechaliśmy nawet do niech przed ślubem na wspólną próbę, bo napisaliśmy własny tekst do istniejącej już piosenki, by potem wykonać ją dla rodziców. Wszystko super. Znaleźli dla nas czas, nagrali nas i przesłali nam gotową mp3. A na weselu wykonywali piosenki na najwyższym poziomie w tym najnowsze hity i przygrywali śpiewającym gościom :). Jak dla nas super. Z pewnością są godni polecenia :)

~Sylwia i Darek


LOS MEDALIKOS jest to zespół, który naszym (a także naszych gości) zdaniem powinien grać na każdym weselu. Są naprawdę rewelacyjni, grają muzykę, która przypadnie do gustu weselnikom w różnym wieku zarówno tym młodym, jak i starszym. Wiele piosenek w ich wykonaniu brzmi lepiej niż w oryginale. O tym właśnie zespole można pisać jedynie same pozytywne komentarze, dlatego naprawdę gorąco polecamy go wszystkim tym, ktorzy pragną mieć super wesele wspominane przez gości przez dłuuuugi czas! LOS MEDALIKOS dziękujemy Wam za tak wspaniałą zabawę

~Alina i Mariusz :)


Wiele osób nam mówiło, że zorganizowanie wesela w niecałe dwa miesiące jest niemożliwe... ale nam się udało...
25.09.2010 na naszym weselu grał zespół LOS MEDALIKOS i był to z pewnością strzał w dziesiątkę...
Każdy bawił się rewelacyjnie... Nie wspomnę już o tym co i ja wyprawiałam na parkiecie ;P Ale to przecież był nasz dzień!!!
Już podczas pierwszego spotkania z Dorotą i Darkiem byliśmy pewni, że mogą to być TYLKO ONI. Ich poczucie humoru i niezwykle "luźna" rozmowa a co się z tym wiąże atmosfera sprawiły, że nie mieliśmy z mężem żadnych zawahań przed podjęciem decyzji jeszcze tego samego dnia (Pozdr. i buziaki dla Was).
Wszyscy w zespole śpiewają (co jest rzadkością) a każdy zachowuje przy tym swój unikatowy styl, krótkie przerwy, różnorodny repertuar (gro starych i nowych kawałków), przyśpiewki... Łoj, działo sie ;)
Pierwszy taniec- rozpoczęliśmy piosenką zespołu Aerosmith I don't wanna miss a thing z filmu Armagedon (bajka)...
A goście (bez wyjątku) byli zachwyceni bo zabawa była na prawdę rewelacyjna!!! Gdyby ktokolwiek miał do nas jakiekolwiek pytania, chętnie z mężem odpowiemy. Nie jestem żadną mówczynią ani pisarką i może to co piszę jest troszkę chaotyczne ale to dlatego, że życzę każdemu, żeby przeżył tak niezapomniane chwile jak my oraz tego, żeby i jego wesele było taaak udane!!!
Razem z mężem pozdrawiamy wszystkich członków zespołu... Jesteście wszyscy cudowni!!! Mamy nadzieję, że nasze wesele nie było ostatnią okazją do spotkania się i wspólnej zabawy...

~Aśka i Łukasz


Witam serdecznie Byliście wspaniali !!!!! , bawiliśmy się świetnie, wielkie podziękowania !!!! ,  życzymy Wam dużo zdrowia i sukcesów 

~Jerzy Sokół - tato pana młodego Krzysztofa wraz z młodą panią Anią i gośćmi.


Chcieliśmy z całego serce podziękować zespołowi Los Medalikos za fantastyczną oprawę muzyczną na naszym weselu! Bezapelacyjne doświadczenie, talent  i umięjętność zgrania się z uczestnikami zabawy zaowocowało ogromnym zadowoleniem gości i co najlepsze... zdziwieniem ciotek, które podchodziły z niedowierzaniem do Zespołu żeby sprawdzić czy aby na pewno piosenki śpiewane są na żywo!!! Louis Armstrong powalił wszystkich na kolana z nami włącznie i obsługą lokalu! W całości zdaliśmy się na Zespół jeśli chodzi o repertuar, który był dobrany idealnie do wielopokoleniowego towarzystwa! Nawet typowe "Antytańcołki" poderwały się w rytm muzyki ;) SUPER, SUPER, i jeszcze raz SUPER!!! Z czystym sumieniem gorąco polecamy nasze Los Medaliki ;))

Pozdrawiamy ciepło

~Magda i Miłosz :)


Nie wyobrażamy sobie, żeby ktokolwiek inny mógł grać na naszym weselu!!!Najlepszy zespół weselny jaki znamy! Nie tylko świetni muzycy, ale także fantastyczni ludzie z niesamowitym poczuciem humoru!!! Przede wszystkim dbają o to, żeby para młoda czuła się dobrze w tym wyjątkowym dniu.W swoją pracę wkładają mnóstwo czasu i serca.  Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki nim spełniło się moje marzenie - mogłam zaśpiewać na własnym weselu  :):):) 
To jedyny zespół, który potrafił "wyciągnąć na parkiet wszystkich gości!!! Nawet nie sądziliśmy, że nasza rodzina będzie się tak dobrze bawić!!! Szeroki repertuar odpowiadał zarówno starszym jak i młodszym. Konkursy i zabawy przeprowadzone były w nowatorski sposób z oryginalnymi rekwizytami i co najważniejsze - z  wyczuciem smaku! Byliśmy bardzo mile zaskoczeni widząc, jak goście prześcigali się w zgłaszaniu do kolejnych zabaw! Do tej pory oglądając je na DVD śmiejemy się do łez! 

~Karolina i Michał


Zespół weselny z Częstochowy "Los Medalikos" zaprasza do wspólnej zabawy!

Zadzwoń teraz i sprawdź czy są wolne terminy:  tel. 502 201 189 lub 888 906 846.